Vari

"Varíka" zná fakt každý

"Varíka" zná fakt každý

Firma VARI byla založena v roce 1969. Je to středně velká společnost, která ve vlastním výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 95 lidí. Pod značkou VARI si dnes nepředstavujeme jen malotraktor s vozíkem, či lištovou sekačku. Naopak - tuto značku charakterizuje několik moderních promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích.

www.vari.cz

Pěstujte a buďte soběstační s VARI.cz

Budujeme dobré jméno

Pod značkou VARI najdete také řadu obchodního zboží, na jejichž vývoji či výrobě se přímo podílíme. Naším cílem je přinášet kvalitní a inovativní technická řešení, dobrou funkčnost a kompatibilitu našich výrobků a pokračovat tak v tradici a budování dobrého jména firmy VARI.

Vyrábíme funkční a promyšlené stroje, které ve své cenové i výkonové třídě přinášejí vždy řadu výjimečných prvků oproti srovnatelným strojům ostatních výrobců. Zakládáme si na historii značky a naším cílem je nezklamat důvěru zákazníků ve stroje značky VARI.

Budujeme dobré jméno

Tradiční i moderní

55

let na trhu

26

zemí světa, kde se Vari prodává

600000

vyrobených malotraktorů

210

prodejních a servisních míst v ČR

Naše stroje se dědí v rodinách

Neseme odpovědnost za stroje vyrobené v minulosti, snažíme se o maximální kompatibilitu a dlouhou dostupnost náhradních dílů. Značku VARI si oblíbily už předešlé generace a stále více jak 70 % strojů vyrobených v posledních 45 letech doposud slouží svým zákazníkům.

Naše stroje se dědí v rodinách

Bohatý výrobní program

Malotraktory VARI GLOBAL s bohatým příslušenstvím pro převoz nákladu a obdělání půdy: pluhy, kypřiče a kypřicí ústrojí, hrobkovací radlice, sazeče brambor, brány, smyky, vyklápěcí návěsy, nosiče nářadí atd. Mulčovače/vyžínače, bubnové sekačky na sečení vysoké trávy, sekačky se sběrem, zahradní traktory, multifunkční nosiče Raptor Hydro a Lucina MaX, křovinořezy, elektrocentrály, tlakové myčky, drtiče a štěpkovače, štípače, štípací linky a pily na dřevo.

Bohatý výrobní program

Výkonní a spolehliví pomocníci

Bubnová sekačka DS-521 Agatha

Bubnová sekačka DS-521 Agatha

Agatha je bubnová sekačka určená pro sekání vysoké trávy v zahradách do rozlohy 10 000 m2. Je osazena čtyřtaktním motorem HONDA GCV170 nové generace.

Více na vari.cz
VARI IV GLOBAL + ANV-400 s motorem HONDA GCV200

VARI IV GLOBAL + ANV-400 s motorem HONDA GCV200

Přinášíme Vám nový akční set malotraktoru VARI GLOBAL s vyklápěcím návěsem ANV-400. Jedná se o první limitovanou edici s novým motorem HONDA GCV200.

Více na vari.cz
 Štípačka na dřevo VARI 14 TON SUPER FORCE

Štípačka na dřevo VARI 14 TON SUPER FORCE

Štípačka na dřevo VARI 14 TON SUPER FORCE je určena nejen pro domácí, ale i menší farmářské a komerční použití (např. penziony), kdy je potřeba štípat větší množství dřeva.

Více na vari.cz