Honda

Když se řekne HONDA, není na světě člověka, který by nevěděl, o co se jedná. HONDA patří mezi dvacet nejznámějších značek na světě a pod touto značkou si téměř každý představí motocykl nebo automobil. Honda patří k nejvíce inovativním firmám, využívajících moderních technologií a do vývoje a výzkumu investuje ohromné prostředky. 

www.hondastroje.cz

citate-2

Motorové stroje

Málokdo ovšem zná HONDU i z jiných oblastí jako jsou motorové stroje. Co si vlastně pod pojmem „motorový stroj“ nebo „power equipment“ představit? Sortiment motorových strojů HONDA začíná od elektrocentrál různých provedení, velikostí i výkonů, výkonných motorových vodních čerpadel, přes sortiment zahradní techniky v podobě sekaček na trávu, křovinořezů, zahradních traktorů, nůžek na živý plot až po samostatné benzínové motory, sněhové frézy a závěsné lodní motory a čluny. 

Honda ve světě

150,000,000

milionů prodaných motorových strojů

6

továren na výrobu spalovacích motorů

500,000

sekaček vyrobených ročně

46,000

elektrocentrál vyrobených ročně

Motory všude kolem nás

Benzínové spalovací motory Honda jako pohonné jednotky v současné době dominují na trhu a používá je spousta výrobců různého zařízení, jako např. malá stavební mechanizace, komunální technika atd. Motorové stroje HONDA si od samého začátku vybudovaly pevné místo na trhu a staly se vzorem pro kvalitu, spolehlivost a solidnost. Historie motorových strojů HONDA se v České republice začala psát od roku 1992, kdy byla podepsána smlouva o zastoupení mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd.

Motory všude kolem nás

Podpora Hondy v České republice

Kvalitní stroje vyžadují také kvalitní prodej a servis. Ten je v ČR zajištěn cca 120 autorizovanými prodejci HONDA, kteří jsou školeni jak na prodej, tak na poskytovaný servis. BG Technik dbá na to, aby každý prodejce respektoval pravidla a kulturu prodeje a servisu strojů HONDA. Všichni autorizovaní dealeři jsou uvedeni na oficiálních internetových stránkách s možností zapojení do systému značkového e-shopu.

Pro zákazníka to znamená, že o něj bude postaráno s největší péčí a servisem, jaký si značka HONDA zaslouží. Odměnou pro zákazníka bude snadná práce se spolehlivým strojem a plným servisním zázemím a pro prodejce radost a dobrý pocit z prodeje. 

Podpora Hondy v České republice

Honda v ČR

158

 autorizovaných prodejců Honda

194

smluvních servisních partnerů

370,000

 prodaných strojů v ČR

230,000

prodaných motorů v ČR

Mají dost společného

Motorová travní sekačka řady HRX

Motorová travní sekačka řady HRX

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HZ vybavená profesionálním hydrostatickým pojezdem, mulčováním, silným motorem s elektrickým startováním, odolným podvozkem, snadným ovládáním a hlavně - dvěma sekacími noži.

Hondastroje.cz
Profesionální rámová elektrocentrála

Profesionální rámová elektrocentrála

Tato spolehlivá a dostatečně výkonná třífázová elektrocentrála ECT 7000G má odolnou konstrukci, spolehlivý motor a mimořádně odolný alternátor. 

Hondastroje.cz
Hybridní sněhová fréza

Hybridní sněhová fréza

Pro majitele parkovišť, lyžařských areálů, hotelů, ubytoven, penzionů a jiných firem, kteří potřebují spolehlivě a rychle odklízet velké množství sněhu z velkých ploch není na trhu lepší a výkonnější stroj. První hybridní fréza na světě - úsporná, ekologická, výkonná.

Hondastroje.cz