Značky

Firma BG Technik v České republice zastupuje, dodává a poskytuje veškerou prodejní a servisní podporu pro tyto značky.

Honda Power Equipment

Když se řekne HONDA, není na světě člověka, který by nevěděl, o co se jedná. HONDA patří mezi dvacet nejznámějších značek na světě a pod touto značkou si téměř každý představí motocykl nebo automobil. Honda patří k nejvíce inovativním firmám, využívajících moderních technologií a do vývoje a výzkumu investuje ohromné prostředky. 

Více o značce HONDA

Honda Power Equipment

Honda Marine

Výrobní divize Hondy – Honda Marine, nabízí širokou nabídku člunů a lodí poháněných ekologicky nejčistšími motory pro nejrůznější klientelu, od nafukovacích člunů přes motorové jachty s kajutami pro početnější posádku až po pracovní lodě pro záchranné složky a organizace zabývající se údržbou vodních toků a ploch. 

Více o značce Honda Marine

Honda Marine

Truhlářské stroje Altendorf, OAV a Vitap

Firma BG Technik cs, a.s. je významným hráčem na poli prodeje truhlářských strojů od roku 1990. Tisíce našich zákazníků oslovuje náš stabilní odborný tým pracovníků, jehož hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost našich zákazníků.

Naše současná nabídka oslovuje veškeré truhláře vysoce profesionálními stroji do největších truhlářských provozů i pro drobnější výrobce. 

Více o truhlářských strojích

Truhlářské stroje Altendorf, OAV a Vitap

Firma VARI byla založena v roce 1969. Je to středně velká společnost, která ve vlastním výrobním závodě v Libici nad Cidlinou zaměstnává 95 lidí. Pod značkou VARI si dnes nepředstavujeme jen malotraktor s vozíkem, či lištovou sekačku. Naopak - tuto značku charakterizuje několik moderních promyšlených výrobkových řad, které si úspěšně razí cestu k zákazníkům nejen v České republice, ale i v dalších zemích.

Více o značce Vari

Selvo je vlastní česká značka společnosti BG Technik, která vyvíjí a prodává elektrická vozidla několika kategorií na více než 50-ti prodejních místech v České republice, Německu, Slovensku a v dalších zemích Evropské unie. 

Více o značce Selvo

Poprvé v historii a napříč celými generacemi, se nyní trh se zahradní technikou od základů mění. Sekačky na trávu poháněné benzínovými motory přišly na scénu před více než 100 lety, ale díky technickému pokroku jsou v posledních letech fosilní paliva nahrazována čistější a zelenější energií. A proto je zde značka specialistů na akumulátorovou techniku EGO Power+.

Více o značce EGO

Zaujal vás sortiment našich značek, hledáte kvalitní produkt s nadstandardní podporou pro své zákazníky?

Staňte se naším dealerem