Pro dealery

Poleťte s námi, staňte se naším dealerem

Historie firmy BG Technik je dlouhá téměř 100 let a sahá až do meziválečného období, do roku 1923 a v současnosti BG Technik cs, a.s. zastupuje a prodává stroje značky VARI, HONDA, HONDA MARINE, EGO, SELVO, ALTENDORF, OAV a HEBROCK.

Ve všech případech se jedná o technické zboží té nejvyšší kvality z oblasti zahradní a komunální techniky, lodí a lodních motorů, elektrických vozíků pro seniory a lidi s omezenou hybností a truhlářských strojů pro výrobu nábytku.

Poleťte s námi, staňte se naším dealerem

Společnost BG Technik cs, a.s. si od samého začátku začala budovat pevné místo na trhu a stala se vzorem pro kvalitu, spolehlivost a solidnost a férový přístup ke všem svým prodejcům jak v Čechách, tak i na Slovensku. Kvalitní technika vyžaduje však také kvalitní prodej a servis. Ten je v současné době zajištěn početnou sítí  autorizovaných prodejců a servisních partnerů.

Všichni naši partneři získávají pravidelně plnou podporu příslušné značky ve formě předepsaného mobiliáře na řádné vystavení a označení strojů na své provozovně, patřičné, předpisové označení prodejního a servisního místa, pracovní oděv a další. Lokální podpora reklamou je samozřejmostí ať už ve formě označení provozovny nebo ve formě lokálních billboardů či jiných reklamních ploch nebo účasti na lokálních výstavách nebo předváděcích akcích.

Každá z výše uvedených značek dbá na to, aby každý autorizovaný prodejce jejich strojů respektoval pravidla a kulturu prodeje a poskytování kvalitního servisu. Všichni autorizovaní prodejci jsou uvedeni na oficiálních internetových stránkách s možností zapojení do systému značkového e.shopu. 

"Spokojený zákazník, to je oč tu běží!"

Pořádné školení je klíč

BG Technik má velmi dobře propracovaný systém vzdělávání jak technického, tak i prodejního personálu. Záruční podmínky a servisní zázemí dnes patří k nejlepším na trhu.

O každého autorizovaného prodejce se nepřetržitě starají příslušní obchodní zástupci, se kterými prodejci řeší veškeré své případné požadavky. Autorizace každého partnera BG Technik je stvrzena obchodní smlouvou a dle kvality je každý hodnocen velkoobchodními podmínkami spolupráce.

Případnému zájemci o partnerství stačí prostřednictvím e.mailu nebo telefonu kontaktovat společnost BG Technik. 

Pořádné školení je klíč
250

autorizovaných prodejců všech značek

28

témat školení ročně

600

proškolených techniků ročně

80000

 prodaných náhradních dílů ročně

Odměna pro všechny

Pro zákazníka to znamená, že bude o něj u jakéhokoliv smluvního partnera BG Technik postaráno s největší péčí. Spolehlivé, pravidelné a rychlé zásobování autorizovaných prodejců jak stroji, tak i náhradními díly patří ke stálým standardům prodávaných značek. Odměnou pro každého prodejce je dobrý pocit z prodeje a spokojený zákazník.

Mám zájem, chci se stát dealerem!

Volejte 283 870 130 nebo pište na 4gsyQOQ82mrmY.~cT-M.

Odměna pro všechny