Truhlářské stroje

Firma BG Technik cs, a.s. je významným hráčem na poli prodeje truhlářských strojů od roku 1990. Tisíce našich zákazníků oslovuje náš stabilní odborný tým pracovníků, jehož hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost našich zákazníků.

Naše současná nabídka oslovuje veškeré truhláře vysoce profesionálními stroji do největších truhlářských provozů i pro drobnější výrobce. 

www.altendorf.cz    www.oavstroje.cz 

www.vitap.cz

"Profesionalita v poskytovaných službách"

Altendorf Group

Tradiční světový výrobce, německá společnost ALTENDORF GROUP zastřešuje firmy Altendorf GmbH, která úspěšně vyrábí formátovací pily a Hebrock GmbH, vyrábějící olepovací automatické stroje ve vrcholové kvalitě.

logo-altendorf-group

Altendorf Group

OAV Equipment

Nedílnou součástí našeho sortimentu je komplexní řada truhlářských strojů značky OAV – ABG od taiwanského výrobce OAV Equipment.  Jedná se o profesionální stroje vyrobené s nejvyšším zájmem o detail, kvalitu a zároveň příznivou cenu.

logo-oav

OAV Equipment

Vitap

Ze sortimentu italského výrobce Vitap jsme pro truhlářské dílny vybrali kolíkovací stroje ALFA. 

logo-vitap

Vitap
700

prodaných strojů Altendorf

1100

prodaných strojů OAV

200

metrů čtverečných showroom

31

let zkušeností

Prodej a servis po celé ČR

Prodej zajišťujeme jak velkoobchodně, tak i v síti vlastních maloobchodních hal v Ostravě, Praze a Liberci. V našich prodejnách je možné celý sortiment vidět a o svých představách a potřebách pohovořit s kvalifikovaným prodejním personálem.

Obzvlášť v ostravské hale, je na více než 200 metrech zákazníkům umožněno zorganizovat živé předvedení vystavených strojů. Právě důraz na profesionalitu v poskytovaných službách je základním krédem celé společnosti.

Prodej a servis po celé ČR

Servis a podpora je samozřejmostí

Naši mechanici jsou proškoleni a připraveni našim zákazníkům vždy pomoci. Díky kvalitě strojů, servis není tak frekventovaný, přesto mu věnujeme veškerou péči na území celé České republiky.

Servis a podpora je samozřejmostí

Preciznost, přesnost, bezpečnost

Formátovací pila ALTENDORF F 45

Formátovací pila ALTENDORF F 45

Formátovací pila F45 je zkonstruovaná s německou tradiční přesností, smyslem pro detail a nekompromisní kvalitu. Tyto standardy při výrobě pil Altendorf předurčují naše stroje k tomu, aby uspokojily nejnáročnější požadavky na výrobu jak ve velkých třísměnných provozech, tak i v malých truhlárnách, kde záleží na absolutní přesnosti a 100% spolehlivosti.

Altendorf.cz
Olepovačka hran Hebrock K37

Olepovačka hran Hebrock K37

Kombinací špičkového výkonu s nepřekonatelnou kvalitou, ať už ořezáváte nebo frézujete, pracujete na rohu obrobku nebo přímo po celé jeho hraně, můžete vždy očekávat spolehlivé a vysoce kvalitní výsledky.

Altendorf.cz
Formátovací pila ABG® Electronic E

Formátovací pila ABG® Electronic E

Profesionální formátovací pila vybavená horním ovládacím panelem ve výšce očí, elektrickým posuvem paralelního pravítka, elektrickým zdvihem hlavního kotouče a pojezdovým stolem uloženým na kladkách s pojezdem po kalených tyčích.

OAVstroje.cz