Honda Marine

Jste tady správně. Vy všichni, kdo milujete vodu, koupání, rybaření, vodní lyžování, potápění a vůbec ježdění na lodích a všechno co se kolem pobytu na vodě děje.
Všem Vám, výrobní divize Hondy – Honda Marine, nabízí širokou nabídku člunů a lodí poháněných ekologicky nejčistšími motory pro nejrůznější klientelu, od nafukovacích člunů přes motorové jachty s kajutami pro početnější posádku až po pracovní lodě pro záchranné složky a organizace zabývající se údržbou vodních toků a ploch. 

www.hondamarine.cz

"Honda musí vyrábět čtyřtaktní!"

Honda Marine vyrábí již od r.1964 výhradně 4-taktní závěsné lodní motory a právem se řadí do popředí všech výrobců lodních motorů. 

Na začátku zrodu prvního lodního motoru u Hondy byla „geniální myšlenka“. V roce 1964 všichni výrobci závěsných lodních motorů nabízely pouze dvoutaktní techniku. Pan Sóičiro Honda si řekl: „Protože ve vodě pěstujeme rýži, žijí ve vodě ryby a jiní živočichové, nechci vodu znečišťovat. Je mi jedno, že všichni ostatní výrobci lodních motorů vyrábí dvoutaktní motory – Honda musí vyrábět čtyřtaktní.“ 

A to platí dodnes. Začala se psát historie „dobývání vodních ploch“ našimi technicky vyspělými čtyřtaktními motory, které šly proti proudu tehdejšího myšlení. Při vývoji jsme byli neoblomní při uplatňování tohoto principu čtyřtaktní techniky u našich lodních motorů. Na této cestě vývoje jsme úspěšně čelili velkým výzvám, ale byla to jediná cesta jak dosáhnout náskoku před ostatními, kteří nás nakonec museli následovat. Lodní motory Honda jsou špičkou ve využití prvotřídních technologií, ve spolehlivosti, hospodárnosti, čistotě a výkonnosti. 

21000

lodních motorů se prodá v Evropě za rok

4500

prodaných lodních motorů v ČR od r. 1997

300

prodaných člunů HonWave v ČR od roku 1997

500

prodaných pevných lodí v ČR od roku 1997

Každý si přijde na své

U Hondy se jedná u ucelenou nabídku nafukovacích člunů HonWave délky od 2,4 do 4 metrů délky, ve třech verzích konstrukce. 
Pro pokročlé „kapitány“ či náročnější zákazníky, kteří chtějí zůstat věrní nafukovacím člunům máme také řešení. V nabídce máme nafukovací čluny s laminátovým kýlem tzv. RIBs´ od firmy Sportis v délkách od 3,5 do do 7 metrů. 

I pro milovníky pevných lodí máme řešení. V nabídce zastoupení Hondy naleznete laminátové lodě a čluny značky Marion v délkách od 4,5m po 7m délky v různých provedeních.

Každý si přijde na své

Jde hlavně o komfortní, zábavný a bezpečný pobyt na vodě

Velmi náročnému uživateli ovšem doporučujeme sáhnout po „prémiové“ třídě lodí od finského výrobce AMT, který má ve svém portfoliu nabídku 14 modelů. V nabídce jsou také špičkové motorové jachty Delphia
A nakonec něco pro říční dělníky. Polská loděnice MS Boat a švédský výrobce Arronett tvoří páteř nabídky hliníkových pracovních lodí pro široké spektrum využití. V české republice tato plavidla slouží k údržbě říčních koryt na Vltavě a Labi nebo na vodních plochách Lipno, Římov, Orlík, Slapy atd.

Jde hlavně o komfortní, zábavný a bezpečný pobyt na vodě

O "Honďáky" je dobře postaráno

Program Honda Marine je také široká nabídka příslušenství pro lodní motory, lodě a čluny, ale také poskytování služeb, informací a vzdělávání spojených s pobytem na vodě nebo kolem vody. 

Každý, kdo hledá kvalitní loď, člun či lodní motor si z nabídky firmy BG Technik cs, a.s. vybere. Postaráno o zákazníky je prostřednictvím servisní sítě nejenom v ČR, ale po celé Evropě, zejména ve středomoří a severu Evropy.

O "Honďáky" je dobře postaráno

Spolehlivé, bezpečné, komfortní,...

Nafukovací člun T 30 AE3 LG

Nafukovací člun T 30 AE3 LG

Tento robustní, odolný, pevný, ale přesto lehký člun poskytuje mimořádně vysokou dávku jistoty pro posádku na palubě a dostatek pohodlí při plavbě i na méně klidných vodních hladinách. 

Více na hondamarine.cz
Závěsný lodní motor BF 5

Závěsný lodní motor BF 5

Stejně jako je tomu u ostatních z rodiny "loďáků" Honda, je motor BF 5 velmi nenáročný na náklady spojené s údržbou a s provozem. Vy sami totiž během vzrušujícího pobytu na vodě budete žíznivější mnohem dříve, než Váš lodní motor Honda.

Více na hondamarine.cz
Laminátový rekreační člun AMT 210 DC

Laminátový rekreační člun AMT 210 DC

AMT 210 DC je elegantní a plně vybavený, skoro 6,5 metrů dlouhý „Day Cruiser“, který vyplnil mezeru mezi svými „kolegy“ AMT 200 DC a AMT 230 DC. Útulná přední kabina a otevřená záď činí z lodi skvělou volbu pro lidi, kteří mají rádi příjemné cestování na vodních plochách.

Více na hondamarine.cz

HONDA MARINE na sociálních sítí