EGO

Časy se mění, tomu se nedá zabránit

Časy se mění, tomu se nedá zabránit

Poprvé v historii a napříč celými generacemi, se nyní trh se zahradní technikou od základů mění. Sekačky na trávu poháněné benzínovými motory přišly na scénu před více než 100 lety, ale díky technickému pokroku jsou v posledních letech fosilní paliva nahrazována čistější a zelenější energií. A proto je zde značka specialistů na akumulátorovou techniku EGO Power+.

www.egostroje.cz

Ve znamení síly benzínu, ale bez benzínu

Bez pořádné baterie žádný AKU program neobstojí

Šetrnější, chytřejší, pohodlnější a hlavně levnější způsob, jak zvládat zahradnické práce. Akumulátorové zahradní stroje EGO poskytují svému uživateli výkon, plně srovnatelný s benzínovými stroji, ale bez hluku, zápachu a kouře. 

EGO nabízí systém s napětím 56V a unikátní konstrukcí baterie. Portálová konstrukce je chráněná patantem a snadno si poradí s teplotní vyvážeností článků. Je mnohem jednodušší, čistější, tišší a s nižšími vibracemi, takže použití je mnohem pohodlnější. Impozantní pracovní doba a rychlé nabití nabízí maximální komfort.

Bez pořádné baterie žádný AKU program neobstojí

CHEVRON není neznámá firma

Značka EGO je součástí globální výrobní společnosti CHERVON, založené v roce 1993, která zaměstnává více než 7 000 lidí a vyrábí ročně přes 10 milionů jednotek, které jsou prodávány v 65 státech po celém světě. Do portfolia společnosti CHERVON patří kromě EGO také např. značky ručního nářadí SKIL, FLEX, DEVON a další. Víra ve vlastní schopnosti a touha překonávat ty nejtěžší překážky nám pomohla stát se světovou jedničkou na trhu akumulátorového vybavení pro dům a zahradu a dosáhnout tak výjimečného růstu při zachování maximální možné ohleduplnosti k životnímu prostředí.

CHEVRON není neznámá firma
5000000

jednotek prodaných v Evropě

3000

prodejců v Evropě

100

prodejců v České republice

153

procent nárustu prodej v Evropě ze 3 roky

Doba si žádá chytrá řešení

Činnost společnosti EGO je řízena talentovaným týmem, čítajícím přes 400 kvalifikovaných techniků a inženýrů, zodpovědných za vývoj a distribuci provozně čistého a spolehlivého vybavení pro moderní, ekologicky smýšlející zákazníky. Na výrobních budovách společnosti EGO bylo vybudováno vice než 7000m2 fotovoltaických ploch s celkovým výkonem 2 megawattů. Jen tyto články ročně ušetří ekvivalent 755 tun uhlí a sníží emise oxidu uhličitého o 1677 tun ročně. Toto je pouze začátek. 

Doba si žádá chytrá řešení

EGO vám padne do ruky

Ve chvíli, kdy vyzkoušíte v praxi jakýkoliv z našich AKU strojů EGO, už se nikdy nebudete chtít vrátit zpět k benzínovému stroji. Pohodlné a snadné použití s dlouhými pracovními časy a rychlým nabíjením baterie odpadá nutnost čerpání pohonných hmot na čerpací stanici, případné bezpečné ukládání vysoce hořlavých kapalin a technické problémy způsobené nekvalitním palivem. Místo toho získáte možnost pohodlně pracovat bez výfukových plynů a emisí.

EGO vám padne do ruky

Hlavně potichu, ať nevzbudíme sousedy

Aku travní sekačka se dvěma sekacími noži

Aku travní sekačka se dvěma sekacími noži

I velké a robustní sekačky umíme vyrobit z odolného polypropylenu. Výkonem a velikostí záběru 52cm, plynule proměnlivou rychlostí pojezdu, bezuhlíkovým výkonným motorem s automatickou regulací výkonu dle zatížení a 70l sběrným košem je model LM 2130E-SP schopen posekat až 1200 plošných metrů travnaté plochy.

Více na egostroje.cz
AKU řetězová pila CS1800E

AKU řetězová pila CS1800E

Akumulátorová řetězová pila CS1800E se 45cm (18“) vodící lištou a s automatickým napínáním řetězu má pevnou konstrukci tak, aby zvládla i těžší práce. S vysokou řeznou rychlostí 20 m/s a silným elektromotorem ji nic nezastaví. Díky integrovanému LED světlu je velmi vhodná pro řezání v uzavřených prostorech se slabším osvětlením třeba na stavbách nebo v místech citlivých na hlučnost.

Více na egostroje.cz
AKU teleskopický strunový travní vyžínač ST1401E-ST

AKU teleskopický strunový travní vyžínač ST1401E-ST

Teleskopický strunový vyžínač s automatickým samonavíjením při doplňování žací struny „POWERLOAD TECHNOLOGY“ je dodáván v sadě s 2,5Ah baterií a nabíječkou. Průlomová technologie EGO Powerload automaticky náhradní strunu navine za vás během několika vteřin. Díky teleskopicky výsuvnému tubusu si může každý uživatel nastavit vyžínač na svoji délku. Kloubové provedení znatelně přispívá k usnadnění dopravy a uskladnění. 

Více na egostroje.cz