Nové olepovačky hran Hebrock serie NEXT

Nové olepovačky hran Hebrock serie NEXT

Olepovačky Hebrock jsou známé svým čistým olepováním hran na vysoké úrovni. S revizí úspěšných řad K a F mají nyní tyto dvě řady nové, uživatelsky přívětivé funkce a výrazně zvýšily svůj výkon. 

Datum zveřejnění:

Olepovačka K 34 je nový, malý, ale vynikající člen v řadách olepovaček hran Hebrock K SERIE next.

Úspěšné, zavedené tradiční společnosti i nadějní nováčci z řad řemeslníků – to je prostředí, které motivuje Hebrock k neustálému přizpůsobování olepovaček hran rostoucím potřebám uživatelů a neustálému technickému pokroku. Díky tomu olepovačky hran Hebrock udělaly s aktuální revizí výrazný výkonnostní skok v mnoha oblastech. Díky tomuto zvýšení výkonu a pohodlné manipulaci s řadou agregátů je olepování hran s olepovačkami F SERIE next rychlejší a snadnější. K SERIE next je nyní také rychlejší a výkonnější.

Obě řady mají společné jednoduché a přehledné ovládání. Výraznou předností je, že „v zásadě žádný uživatel nepotřebuje návod k obsluze v každodenním provozu, jasný princip konstrukce a uspořádání umožňuje našim zákazníkům intuitivní přístup. Všechny jednotky může kdykoliv nastavit sám uživatel.“ Nastavení výšky obrobku, tloušťku hrany a hloubku předfrézu se provádí ručně nebo automaticky. Olepovačky hran Hebrock mají ještě jednu výhodu: Tloušťka hran se nastavuje pouze jednou přímo na pravítku vpředu, jednotlivé jednotky se již nemusí nastavovat.

MOCNÁ SÍLA

Spektrum zákazníků, kteří se na Hebrock spoléhají, sahá od malých a středních až po průmyslové společnosti. Aby bylo možné vyhovět těmto různým potřebám, byla na trh uvedena kompaktní olepovačka K 34. Tento stroj je téměř o půl metru kratší než vetší typ - K 36. Z hlediska zmenšení byla pozornost u tohoto modelu kladena na čtyři nejdůležitější agregáty. Stejně jako ostatní modely téměř nezabírá místo a „v příplatkové výbavě s pojezdem jej jednoduše zatlačíte do rohu, když jej nepotřebujete“.

Olepovačky hran K 36 a K 37, byly důkladně přepracovány a prošly komplexní aktualizací. Dříve pouze 10palcový displej nahradil přehledný 15″ dotykový displej s 3D grafikou ve vysokém rozlišení. Zde lze vidět všechny ostatní jednotky stroje na jedné ploše a lze provádět různá nastavení, jako je ovládání teploty nádoby na lepidlo. Všechny tři modely generace K next mají velké panoramatické okno, takže uživatel má na stroji i ve stroji vše pod kontrolou.

Energetická účinnost a úspora zdrojů se stávají stále důležitějšími, což je důležitý důvod, proč se výrobce stroje zabývá také tímto relevantním tématem: Pokud například dojde k přerušení vstupu obrobku do stroje na delší dobu, přepne do automatického pohotovostního režimu včetně ohřevu systému kelímku s lepidlem a sníží spotřebu energie téměř na nulu.

Kromě toho se rychlost posuvu zvýšila z 10 m/min na 15 m/min. To umožňuje výrazné zvýšení efektivity výroby. Díky posunutí ořezového nože k prvnímu přítlačnému válci lze zpracovat obrobky o minimální délce 140 mm. Aktualizovány byly také frézovací agregáty. Prostorově úsporný nový design zjednodušuje nastavení na frézovacím agregátu.

NEJJEMNĚJŠÍ HRANY

U nové generace olepovaček hran osvědčené řady F také došlo k zásadním inovacím. U olepovaček F 2, F 4 nebo F 5 – uživatelé těží z mnoha nových funkcí. Tato řada má nyní také 15″ dotykový displej. Vzhledem k tomu, že hospodárná spotřeba energie je zvláště v současné době zásadní, mají nové modely F také automatický, pohotovostní režim. Kromě toho se u těchto tří Hebroků také zvýšila rychlost posuvu. LED kontrolka sekvence obrobku na vstupu stroje nabízí vizuální pomůcku při vkládání obrobku. Výška strojů F SERIE next byla o 100 mm zvýšena a umožňuje obsluze stroje snadnější a ergonomičtější přístup pro manipulaci např. při výměně vany lepidla.

Více na https://www.altendorf.cz/